Kreativní a grafický
design.

Oslňte jednoduchostí. Náš design se zbavuje zbytečných informací a nabízí přehledný, minimalistický zážitek.

Webdesign

Váš web nakreslíme od A do Z. Navrhneme unikátní responsivní grafický design webu pro počítače, tablety a mobily, který bude uzpůsobený Vaší cílové skupině.

Při tvorbě webového designu využíváme přes deset let zkušeností s weby zákazníků, včetně zkušeností z vlastních projektů. Takže víme, že design nemá být jen krásný a unikátní, ale má i fungovat a podporovat Vaše firemní cíle (prodej, informovanost, …).  

Sazba knih
a časopisů

Spolupracujeme se zkušenými sazbaři, kteří mají zkušenosti se sazbou knih, novin, časopisů a dalších typů tištěných materiálů. Dokážeme poradit, pomoci vybrat tiskárnu a přivést Vás k cíli - Vaší tištěné publikaci.

Propagační
grafika

Grafika by měla být originální, chytlavá, moderní a měla by oslovit Vaše zákazníky a podpořit jejich zájem o koupi produktu, nebo objednání nabízené služby. Základem je vždy správná myšlenka a vhodná kombinace barev, reklamní fotografie, elegantního písma a grafiky. Na těchto základech zpracujeme originální grafický návrh, který bude firmu reprezentovat v očích zákazníků. Základem je zaujmout a oslovit více klientů a podpořit prodej, nebo nabízené služby.

Billboardy
a plakáty

Loga
a firemní identita

Vizitky, pozvánky,
kalendáře

Polepy vozidel
a výloh

Video
postprodukce

2D/3D
animace

Chcete se dozvědět více?

Pojďte si promluvit

Kontaktujte nás